אנחנו ננתח את הצעת הערך שלך, נלמד את המהות העסקית ונכיר את הצוות. ואז נצחצח את המסרים והתכנים במדיות השונות ונעזור לך לבנות תכנית תוכן סדורה, שתשרת נאמנה את המטרות שלך

סיפור טוב מוכר. זאת עובדה. כאשר הסיפור הנכון מופיע בערוץ הנכון ובזמן הנכון, הוא יביא לך שותפים נאמנים, עובדים תותחים ולקוחות חדשים. הוא בונה את אמון העסק או המותג שלך אל מול לקוחות קיימים ומי יודע – אם הסיפור טוב באמת, הוא עשוי “לצוד” עבורך את המשקיע המושלם.
אם אתה מתלבט בנוגע לסיפור שלך, נאבק עם אסטרטגיית התוכן או רק רוצה לוודא שהכל יושב במקום – יש לנו את הכלי שמתאים בדיוק בשבילך – Content Checkup.

בוא לגלות את הכוח של תוכן חזק ואיכותי להזניק את העסק או המיזם שלך, באמצעות תהליך בדיקה ממוקד ומואץ, שיעריך את האימפקט והרלוונטיות של הסיפור והתוכן שהמיזם שלך מייצר ומפיץ באתר, בבלוג וברשתות החברתיות. צוות מומחי התוכן שלנו יגלה מה לא עובד כראוי למען המטרות העסקיות שלך, ויעזור לך לסמן את התכנים, הערוצים והמסרים שכן.
לפעמים, גם אסטרטגיית תוכן ברורה ומסודרת צריכה “כיוון פרונט” כדי למקד אותה הישר אל המטרות העסקיות.
אנחנו ננתח את הצעת הערך שלך, נלמד את המהות העסקית ונכיר את הצוות. ואז נצחצח את המסרים והתכנים במדיות השונות ונעזור לך לבנות תכנית תוכן סדורה.
אתה תקבל את הכל כתוב, מסודר ומוכן לשלב הביצוע – תובנות, דגשים, בעיות, קהלי יעד מומלצים, ערוצים אפקטיביים וכמה “האקים” קטנים, שרק מקצועני תוכן מכירים.